KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15417411
nr 1541 7411
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 5/50, daterad 1985. Bildmått: 18x12 cm, yttermått inklusive ram: 38x29 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:07:08
19/5 13:37:53
250 kr
22/5 17:18:32
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist